Протестантські церкви провели акцію “Шлях Незалежних!” під офісом Президента проти НАРКОТИКІВ та СВАВІЛЛЯ влади

Автор | 26.07.2021

Ні Наркоманії! Ні Свавіллю! Ні Наркоторговцям!

Сьогодні в Києві 26-го липня о 10.00, пройшла акція “Шлях Незалежних!” під офісом Президента справжніх слуг народу, хто СЛУЖИТЬ НА ДІЛІ, а не на словах.

При цьому “Слуга Народу” Зеленський не вийшов до громадян Україні, хто проїхав більше 2500 км., щоб розказати про свою роботу, яку держава ніколи не робила і не зробить!

В окремих областях України силові структури тільки шкодять вламуючись у дитячі будинки, ребцентри, які витягують людей із дна проблем, щоб зберегти їх життя і дати можливість змінитись… Якщо держава не може допомогти цим людям, то вона не повинна мішати тим, хто це робить!

Мітинг пройшов мирно, через 12 хвилин підійшов представник влади, якому передали вимоги мітингувальників.

Організатор акції – відомий український пастор протестантської християнської “Церкви Добрих Змін” із Маріуполя Геннадій Мохненко.

Акція стартувала ще 15 липня у Маріуполі. Далі учасники пробігу проїхалися півднем України, проїхали Херсон, Миколаїв, Одесу, Вінницю, Чернівці, Львів, Рівне та в інших містах. У кожному місті учасники акції зустрічаються із місцевою християнською спільнотою, проводять мітинги, на яких популяризують ідею християнської реабілітації від залежності, а також за можливості спілкуються на цю тему з місцевою владою.

 

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!