31 кг кокаїну в Україну ввезли через Одеський порт

Автор | 02.03.2020

В Україні через порт в Одеській області ввезли машини з кокаїном на 90 млн грн.

При розслідувані, як повідомили в СБУ, ще в середині лютого в гавань з Південної Америки прибув вантажний контейнер з автомобілями. При поглибленому огляді, митники виявили 31 брикет з високоякісним кокаїном.

Загальна вага партії становила 31 кг, орієнтовна вартість на чорному ринку складає понад 90 млн грн.

Але СБУ вирішили зробити тактично. Автомобілі доставили в Україну і поліція проводила контрольовану спецоперацію. За учасниками весь час стежила поліція: учасникам транснаціонального злочинного угруповання дозволили забрати брикети і доставити їх до Києва. Весь цей час їх діяльність документувалася. Затримали наркоторговців в момент, коли вони ховали кокаїн в тайник, обладнаний в автомобілі кур’єра, який повинен був відвезти наркотики в Євросоюз.

Правоохоронцям попалися троє учасників ОЗГ, в тому числі іноземний співорганізатор наркобізнесу.

Під час слідства було з’ясовано, що контрабанда мала в планах у 2020 році провести майже 500 кг і розповсюджувати на території України і в країнах ЄС.

Операцію проводило Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ спільно з управлінням СБУ в Одеській області, Державною митною службою та Державною прикордонною службою під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №6.

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!