5 РОКІВ ТЮРМИ ТА ШТРАФИ У СОТНІ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ: ЗАРЕЄСТРОВАНО ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА КРИТИКУ ЛГБТ

Автор | 13.04.2020

На сайті ВР з’явився текст законопроєкту 3316 «Про внесення  змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної оріентаціі та гендерноі ідентичності)».

Автором є представник  «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк.  Це саме та служниця, яка свого часу виступила за обмеження свободи слова «з поваги до інституту президенства». Зараз вона ж надумала саджати людей на 5 років. І знаєте за що? За критику лгбт. А якщо не посадити, то штрафувати людей на сотні тисяч!!! гривень за розказаний анекдот або відкриту критику із незгодою до пропаганди девіантної поведінки! О, які в нас слуги народні!

Цікаве  те, що це вже далеко не перша  спроба протягнути через Веоховну Раду проєкт, що містить агресію проти противників гендерноі ідеологіі та гомосексуальної пропаганди. Гендерні активісти, які відпрацьовують  багатомільйонні гранти, ну, ніяк не заспокояться. Такі законотворці хочуть поставити поза законом християнство та всі світові релігії, які жорстко и безкомпромісно засуджують гомосексуалізм та інші поведінкові збочення. Невипадково ця ініціатива з’явилась  напередодні великого свята – Воскресіння Христова.

Хочу нагадати цій депутатці та іншим гендерним активістам, що в Україні є основний закон — Конституція, яка гарантує свободу слова будь-якому громадянину України. І ви не маєте право позбавити нас, українців, цього. Запам’ятайте це!

А  усім українцям я зараз пропоную об’єднати зусилля у захисті наших родин, дітей, і нашого майбутнього від цього агресивного повзучого наступу. Давайте також складємо список тих горе-політиків,  які ніколи потім не мають стати депутатами ВР.  І першою у цьому списку повинна бути Ольга  Василевська-Смаглюк.

Джерело: https://m.censor.net.ua/blogs/3188749/zupiniti_nastup_na_mayibutn

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!