73% голосували за Зеленського. Чому ПРЕЗИДЕНТ не обирає народ?

Автор: | 23.06.2020

21 червня в суспільстві стався резонанс, коли КиївПрайд квадрокоптером повісили прапор ЛГБТ над мечем Батьківщина-Мати.

Чому цю новину показують по усім топовим ЗМІ? Якщо люди цього бачити не хочуть і це викликає тільки обурення?

Недоторканий вандалізм полягає у тому, що пам’ятник «Батьківщина-Мати» (розташований за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 27), споруджений в пам’ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни, був осквернений 21.06.2020 року, як раз напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, шляхом розміщення на ньому прапора лгбт-спільноти (спільноти лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів). Такі дії містять ознаки злочину, передбаченого ч. 3 статті 297 Кримінального кодексу України, оскільки є блюзнірством щодо мільйонів жертв Другої світової війні, цинічно зневажають подвиг і пам’ять про тих, хто віддав своє життя за оборону Києва та звільнення України від фашистських загарбників, а також є провокацією ворожнечі в суспільстві шляхом осквернення пам’ятника, спорудженого в пам’ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни.

ТАК, КиївПрайд зробили технологічний колаж, що імовірно оскверненням пам’ятника не буде визнано законодавчо. АЛЕ КиївПрайд самі розпалюють ворожнечу щодо лгбт-спільноти такими блюзнирськими акціями щодо пам’ятників. Подивіться на ці скрини:

Питання до Президента:

  1. Чому нам нав’язують гендерну ідеологію в освіті, через державні установи, якщо народ України цього не хоче?
  2. Біля 80 місцевих рад має рішення і чіткі вимоги до Президента щодо гендерної ідеології та захист сімейних цінностей. Конституція говоре, що єдиним джерелом влади є народ. Тож чому Президент не обирає волю народу, а проштовхує гендер в усіх сферах влади?
  3. Чому ПриватБанк 21 червня вставив прапор ЛГБТ спільности на Державному банку України?
  4. Чому МОЗ пропагує в Фейсбуці на сторінці знову ж таки ЛГБТ спільнот?
  5. Чому Президент у відповіді на петицію 087528 внесе в порядку законодавчої ініціативи на розгляд Верховною Радою питання ратифікації Стамбульської конвенції, коли петиція 074484 мала вимогу НЕ РАТИФІКУВАТИ в Україні Стамбульську конвенцію? Хочемо наголосити, що біля 80 місцевих рад також наголошувала на припинення спроб ратифікації Стамбульської конвенції.

Володимир Зеленський, народ України, який голосував за вас, дав Вам право мати найбільшу фракцію в Верховній Раді. І яке одноосібно може ухвалювати рішення. Тому маєте повну відповідальність за впровадження гендерної ідеології і за майбутнє народу України.

Також хочемо наголосити, що саме з Вашої фракції виступали з дивними ініціативами. А саме: Василевська Смаглюк та Бардіна Марина – слуги народа. Саме вони виступали із скандальними законопроектами і проштовхували їх у Верховну Раду.

Люди обурені до краю цим ганебним вчинком КиївПрайда. В ТОЙ ЧАС, коли нам треба бути в єднанні, бо йде вже 6 років війна на сході. В Україні є демографічна криза народжуваності дітей.

А тому, як Гаранта Конституції ми просимо ВАС будьте з народом, якщо ви дійсно хочете бути слугою народу України, а не Сороса та ЛГБТ спільноти.

Джерело: https://unian.net.ua/45/

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!