Аваков просить виділити 2,5 мільярда з “антікоронавірусного фонду” на доплати структурам МВС

Автор | 09.06.2020

У травні Міністерство внутрішніх справ офіційним листом звернулося до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, щодо надання 2,5 мільярда гривень на доплати поліцейським, нацгвардійцам і прикордонникам на час карантину.

Про це повідомляє експертна організація StateWatch з посиланням на лист МВС.

У зверненні МВС зазначається, що “кошти в розмірі 2,5 мільярда гривень планується направити на виплату доплати в розмірі до 50% заробітної плати військовослужбовцям Національної гвардії України та Державної прикордонної служби, особам рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейським, що забезпечує життєдіяльність населення “, як це передбачено окремим урядовою постановою.

Також МВС попросило 171 мiльйон гривень на доплати медичним та іншим працівникам, які надають допомогу хворим COVID-19 в медичних установах Міністерства внутрішніх справ. Нагадаємо, Державне управління справами звернулося до Шмигаля з проханням виділити медустановам для топ-чиновників, в тому числі відомої лікарні “Феофанія”, додаткові 23,4 млн грн на протидію поширенню коронавируса COVID-19.

Джерело: Экономическая правда

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!