МОЗ назвало області з найбільшим поширенням COVID-19

Автор: | 23.06.2020

До переліку увійшли Київська та Одеська області

В Україні станом на вівторок, 23 червня, найбільше поширення захворювання коронавірусом зафіксовано в десяти областях. При цьому в Закарпатській і Чернівецькій областях — завантаженість ліжок понад 50%.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Згідно з даними міністерства, перевищена норма за кількістю хворих коронавірусом у таких регіонах: Львівська, Житомирська, Волинська, Тернопільська, Івано-Франківська, Рівненська, Київська, Одеська, Закарпатська та Чернівецька області.

Крім того, Закарпатська і Чернівецька області, крім надмірних негативної динаміки і відсотка виявлення (частка позитивних тестів вище 11%) мають завантаженість ліжок понад 50%. У Закарпатській — 57,83%, а в Чернівецькій — 54,23%.

МОЗ зазначає, що ще чотири регіони — Дніпропетровська, Донецька, Луганська та Миколаївська області — порушують другорядний показник. Йдеться про охоплення тестуванням, який з 22 червня був підвищений удвічі — до 24 тестів на 100 тис. населення.

Нагадаємо, раніше міністерство опублікувало показники готовності областей до ослаблення карантину за новою методикою: Київ і Вінницька область покинули список неготових регіонів.

Автор: Юлия Струк

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!