МВФ вже направив Україні $ 2 мільярди за новою програмою, – Рашкован

Автор | 10.06.2020

Міжнародний валютний фонд вже направив в Україну $ 2,1 млрд в рамках нової програми загальною сумою в $ 5 млрд, повідомив представник фонду Владислав Рашкован. Про це Рашкован написав в Facebook, передає БізнесЦензор.

“Перший транш в 2,1 млрд доларів вже направлений в Україну – буде на рахунках Уряду з урахуванням тимчасової різниці і швидкості проходження коштів в міжнародних платіжних системах”, – повідомив Рашкован.

Рашкован нагадав, що Рада директорів МВФ затвердила нову програму Stand-by для України в ніч на 10 червня. Програма розрахована на 18 місяців із загальною сумою $ 5 млрд. “Українська програма Stand-by – перша нова структурна програма (upper credit tranche program), яку затвердила Рада директорів МВФ з 26 березня цього року (коли Фонд перейшов на роботу в умовах карантину);

З 26 березня і до сьогодні затверджувалися тільки програми emergency financing або ж (щоб надати більше коштів до бюджету для реакції на пандемію) трохи видозмінювалися умови раніше затверджених програм (programs were augmented) “, – пояснив він.

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!