На польському кордоні затримали українця, якого шукали у 190 країнах

Автор | 02.07.2020

 

У пішохідному пункті пропуску «Медика» польські прикордонники затримали громадянина України, якого Інтерпол розшукував у 190 країнах світу.

Про це повідомляє «hromadske.ua».

Під час паспортного контролю польські прикордонники виявили, що дані 50-річного українця є у базах розшуку Інтерполу. Чоловіка кільканадцять років розшукували за так званою «червоною карткою» Інтерполу на територіях 190 країн. Його підозрюють у вбивствах та розкраданні майна в Україні.

Зловмисника затримали та передали правоохоронцям. Далі за рішенням суду його мають екстрадувати.

За даними польських прикордонників, з початку 2020 року на польсько-українському кордоні затримали 62 людей, які були у розшуку за «червоною карткою» Інтерполу.

Начальниця пресслужби Мостиського прикордонного загону Маргарита Вершиніна розповіла «Укрінформу», що чоловік, якого затримали вже з боку Польщі, без перешкод пройшов контроль з українського боку, оскільки стосовно нього у базах не було ніяких заборон.

«У нас ті особи, які перетинають кордон, перевіряються по базах даних, зокрема і по базах Інтерполу. Стосовно цього громадянина ця процедура не спрацювала. Також щодо нього не було ніяких доручень інших уповноважених державних органів про обмеження виїзду з території України», — сказала Вершиніна.

Тому керівництво Мостиського прикордонного загону направило офіційні листи на робочий апарат Укрбюро Інтерполу, а також на прикордонну варту Польщі. Наразі триває перевірка.

«Червона картка» означає найвищий рівень міжнародного розшуку і є інформацією для органів усіх країн, що розшукуваний — небезпечний злочинець, якого треба арештувати й екстрадувати.

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!