Під Кропивницьким породіллі угробили дитину: деталі страшного скандалу

Автор | 19.06.2020

В Кіровоградській області жінка втратила здорову дитину

У Кіровоградській області сталася трагедія, 34-річна Яна Глушко втратила дитину, яка була здорова. Жінка звинувачує у всьому лікарів і каже, що саме вони не зробили їй кесарів розтин.

Вагітність у Яни проходила чудово, вона ні на що не скаржилася і жодного разу не лежала на збереженні. Як повідомляє “Обозреватель”, в пологовий будинок жінка поступила в строк – на 40-му тижні, у неї відійшли води. Її привезли в лікарню Малої Виски. Але ніхто не знав, чим далі обернуться довгоочікувані пологи.

Через кілька годин у Яни піднявся тиск і почалися різкі болі внизу живота. Також сильно набрякли ноги. Родова діяльність не починалася, болі були пекельні. Яна просила і благала лікарів зробити кесарів, але вони відповіли, що вона зможе народити самостійно, як і більшість жінок.

“Матка відкрилась, але тиск піднявся ще вище. Я задихаюся. Благаю їх, викличте лікарів для кесарів, у мене є гроші, якщо треба ми ще привеземо, тільки зробіть кесарів! Але вони відмовляють, хоча з мене ллється кров”, – згадує зі сльозами Яна.

Далі лікарі стимулювали родову діяльність, але матка не відкривалася і жінка навіть не в силах була тужитися.

Яна описує муки того дня. За її словами, з неї лилася кров, її поставили на коліна, а дитину буквально видавлювали з неї. Вона відчувала, як б’ється серце малюка, як виходила головка. Те, що відбувалося далі, не піддається логіці. Лікарі сказали Яні, що дитина жива і вони забрали її в реанімацію. Але вона бачила, як дитині робили штучне дихання і збентежило те, що малюк не заплакав.

Мама Яни приїхала в лікарню вже під ранок. Її знову не хотіли пускати, тоді вона пригрозила поліцією. Коли вона побачила картину в родзалі, то була в шоці – її дочка лежала вся в крові, а поруч нікого не було, всі поховалися.

Хлопчик народився вагою понад 5 кілограмів. Як з’ясувалося при розтині тіла дитини, він був здоровий, смерть настала в результаті асфіксії. Перед Яною не вибачився ні один лікар, медики сказали, що так вийшло, а обмінну карту породіллі їй так і не віддали.

В поліції Кіровоградської області інформацію за цим фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 140 КК України (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником).

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!