Прихильники ЛГБТ влаштували провокацію в польській столиці

Автор | 30.07.2020

Ліві продовжують боротьбу з пам’яттю, цього разу ЛГБТ осквернили своїми прапорами головні пам’ятники Варшави, зокрема постраждали статуї Христа, Миколи Коперника, прем’єр-міністра Польщі 1920-х років Вінцента Вітоса, Яна Кілінського (сподвижника Тадеуша Костюшка) та навіть туристична пам’ятка – Варшавська русалка. В своєму маніфесті, що було опубліковано в соцмережах, ліві назвали цю провокацію “атакою” та зазначили, що не планують зупинятися.

Напад може бути пов’язаний із нещодавньою заявою міністра юстиції Польщі Збігнева Зьобро, який 27 липня заявив, що денонсує Стамбульську конвенцію, так як вона містить гендерну ідеологію, що руйнує традиційне суспільство. У відповідь Європейська комісія пообіцяла припинити фінансування Польщі з антикризових фондів.

Ліві пропагандисти знову показують свою агресивність до Польського народу, який має право демократично вирішувати напрямок своєї держави.

А також Європейська комісія – займається маніпуляціями, якщо припиняє фінансування Польщі! І перше, і друге – це неприпустиме для демократичної, вільної Європи.

Також хочемо нагадати, що в Україні ЛГБТ спільнота в червні цього року зазіхнула на пам’ятник «Батьківщина-Мати» (розташований за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 27), споруджений в пам’ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни.

І шляхом розміщення на ньому прапора лгбт-спільноти (спільноти лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів) пам’ятник був осквернений 21.06.2020 року, як раз напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Такі дії містять ознаки злочину, оскільки є блюзнірством щодо мільйонів жертв Другої світової війні, цинічно зневажають подвиг і пам’ять про тих, хто віддав своє життя за оборону Києва та звільнення України від фашистських загарбників, а також є провокацією ворожнечі в суспільстві шляхом осквернення пам’ятника, спорудженого в пам’ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни.

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!