Рейтинг «Слуги народу» звалився на 13%. У Раду проходять 4 партії — опитування

Автор: | 23.06.2020

Якби вибори до Верховної Ради відбулися б в середині червня поточного року, то до парламенту пройшли б чотири партії: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — За життя», «Європейська солідарність» і «Батьківщина». При цьому що стосується президентської політсили, яка набрала на минулих виборах 43%, її рейтинг значно знизився — до 30,5%. І відрив від другої за популярністю партії — «Опозиційна платформа-За життя» сильно скоротився.

Про це свідчить опитування, проведене Центром соціальний моніторинг «.

Так, соціологи 10-19 червня опитали 3 037 людей у ​​всіх регіонах України, крім окупованих територій Луганської і Донецької областей та Криму.

Виявилося, що 5% бар’єр долають: «Слуга народу» — 30,5%, «Опозиційна платформа — За життя» — 18,6%, «Європейська солідарність» — 12%, «Батьківщина» — 9,7%. Йдеться про тих респондентів, які пішли б на вибори і вже визначилися з голосом.
У порівнянні з результатами виборів влітку 2019 року, рейтинг «Слуги народу» знизився майже на 13%, «Опозиційною платформи — За життя» — виріс на 5%, «євросолідарності» — на 4%, «Батьківщини» — на 1,5% .

Партії «Сила і честь» і «Громадянська позиція», згідно з результатами опитування, виявилися трохи нижче прохідного бар’єру: вони набрали б відповідно 4,3% і 4,2% виборчих симпатій. «Свободу» і «Радикальну партію Олега Ляшка» підтримали б по 3,2% опитаних, а «Голос» і «Партію Шарія» по 2,1%.

Зіпсували б бюлетень 4,1% респондентів, не голосували б 9,5%, не змогли відповісти 14,4%.

 

Розділ: Без рубрики

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!