Рейтинг “Слуги народу” звалився на 13%. У Раду проходять 4 партії – опитування

Автор | 23.06.2020

Якби вибори до Верховної Ради відбулися б в середині червня поточного року, то до парламенту пройшли б чотири партії: “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська солідарність” і “Батьківщина”. При цьому що стосується президентської політсили, яка набрала на минулих виборах 43%, її рейтинг значно знизився – до 30,5%. І відрив від другої за популярністю партії – “Опозиційна платформа-За життя” сильно скоротився.

Про це свідчить опитування, проведене Центром соціальний моніторинг “.

Так, соціологи 10-19 червня опитали 3 037 людей у ​​всіх регіонах України, крім окупованих територій Луганської і Донецької областей та Криму.

Виявилося, що 5% бар’єр долають: “Слуга народу” – 30,5%, “Опозиційна платформа – За життя” – 18,6%, “Європейська солідарність” – 12%, “Батьківщина” – 9,7%. Йдеться про тих респондентів, які пішли б на вибори і вже визначилися з голосом.
У порівнянні з результатами виборів влітку 2019 року, рейтинг “Слуги народу” знизився майже на 13%, “Опозиційною платформи – За життя” – виріс на 5%, “євросолідарності” – на 4%, “Батьківщини” – на 1,5% .

Партії “Сила і честь” і “Громадянська позиція”, згідно з результатами опитування, виявилися трохи нижче прохідного бар’єру: вони набрали б відповідно 4,3% і 4,2% виборчих симпатій. “Свободу” і “Радикальну партію Олега Ляшка” підтримали б по 3,2% опитаних, а “Голос” і “Партію Шарія” по 2,1%.

Зіпсували б бюлетень 4,1% респондентів, не голосували б 9,5%, не змогли відповісти 14,4%.

 

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!