Розповідь від першої особи. Підозра на коронавірус. Читати всім!

Автор | 23.03.2020

Розповідь від першої особи. Вже можу і хочу поділитися з вами. У середу 18 числа, я відчула слабкість, ломоту в тілі і нечастий сухий кашель. Дурниця, подумала я, і продовжила попивати з коханим чоловіком вінішко. Я помилялася, з ранку у мене вже була температура 39, тіло нібито перекручували на м’ясорубці, кашель посилювався і ставав нав’язливим. Перше, що я роблю-це дзвоню 103. Там мене відправляють до сімейного лікаря. Дзвоню в нашу амбулаторію, там мені пропонують пити парацетамол, є лимон і не виходити з дому))) на цьому все. Я запитала, де я можу зробити тест, відповідь була «ніде», стане важко дихати, викликайте швидку, що я і зробила через 5 днів, тому що звалилася в непритомність. До цього я дзвонила на всілякі гарячі лінії та телефони МОЗу, де мене завуальовано посилали. Все, що їх цікавило, це був він у мене контакт з громадянами, які прибули з-за кордону і нескінченні згадки про самоізоляції))) Самоізоляція-це добре, але якщо б я жила сама, я б змушена була йти купувати собі продукти. Які тести? Їх немає!!! І так, якщо ви захворіли, рішення по своєму здоров’ю і одужанню ви будете приймати самі. Призначення ліків я робила собі сама, а їх пошуками по всьому Києву займався мій чоловік. Пила Сельтавір (аналог Таміфлю). Вітаміни C, D цинк, багато рідини, сироп бузини. Лікар інфекціоніст мене за це похвалила. Далі ніч проти неділі, мене вибило, температура все 5 днів близько 39. Чоловік викликає швидку, мене везуть до Білої Церкви, Карл !!!))) мені до Києва ближче, ніж деяким киянам, але я їду півтори години в холодній машині , абсолютно неготовим до моїм викликом персоналом, який від мене сахається)) вони потім розповіли, що у них 3 костюма на всіх і два вони вже використовували. Масок немає теж, тому одягайте свою, якщо у вас є. І ось я в лікарні, тести зробили.

І тепер окрема частина, присвячена нашим медикам. Це люди, які гідні найбільших зарплат (НЕ футболісти, чиновники і прости, Господи, блогери) реально камікадзе, які ризикують життям кожен день на голому ентузіазмі. Вони вже нервово, фізично і морально виснажені, а це тільки початок. Вони -єдиний, хто в цій ситуації роблять свою роботу. Втомилися, злі, але роблять. Бурчать медсестри, санітарочки, але продовжують робити свою роботу. Те, що діється в наших лікарнях-це всеосяжний несамовитий Мега-пиздец !!! Немає нихера !!! Від слова зовсім. Мені парацетамол медсестра стріляла у інших пацієнтів, якщо шо))) і це в спеціалізованому відділенні, куди звозять всю київську область! Алгоритму дій також немає. Похід на рентген-це атракціон ідіотизму))) 5 осіб, з підозрою на коронавірус, не підтверджені, йдуть разом по вулиці, в палатних тапочках в кабінет рентгена загального !!!! відділення, потім всі разом роздягаються і по черзі прислоняют свої цицьки до однієї і тієї ж поверхні, тобто навіть якщо у тебе не було корони, але ти пройшов цей обряд позбавлення від сорому і людської гідності, то шансів її НЕ підчепити у тебе взагалі на нулі. Годують водою, в якій плаває щось віддалено нагадує картоплю. Воду не дають, пропонують медсестрички збігати купити в аптеці, але передачі приносити не можна, типу відділення оточено поліцією. Мій хоробрий герой прорвав оточення))) і приволік мені їжі та води, і довго іржав з цього оточення. Пара поліцейських стоять на узбіччі і намагаються навіть поглядом не зустрічатись ні з ким, що проходить в лікарню))).

Наш уряд, нікчемна купка людей, що потрапила під владу шляхом збігу обставин і нашої безмежної дурості, коли закінчиться це місиво (а воно буде довгим, вибачте за песимізм, але це дійсно так) якщо вони виживуть, напевно, зрозуміють, що скільки б ти не крав, може настати такий день, коли всі твої гроші будуть до дупи. Вони думають, що їх не зачепить, помиляються. Видимість роботи, яку вони створюють зіграє і з ними злий жарт.

У мене більше немає бажання жартувати на цю тему. Все дуже серйозно. По можливості, залишайтеся вдома, це важливо. Бережіть один одного.

P.S. Перший тест на COVID -19 негативний

Update😂 тут вже пишуть, що я порохобот і взагалі лівий аккаунт. Справа в тому, що я прекрасно розумію, що медицина у нас в країні побивалася не один рік і не тільки при цій владі. Просто у нас з кожного праски віщають, що Україна готова до коронавірус, а це не так. Лікарі швидких, це взагалі без коментарів, лікар, яка мене везла, мало не плакала, що вона боїться заразитися, а у неї нічого немає із засобів захисту. Медсестри самі просять розповісти все, що відбувається. Медики кажуть, що коли почнуться масові надходження, вони не впораються. Це мій досвід, я розповіла все максимально докладно і правдиво. Я хочу, щоб ви розуміли, як зараз йдуть справи, зрозуміло, що тепер прилітати буде мені)) Мені огидно читати про якусь статистику в нашій країні, тому що її у нас бути не може в принципі. Мій пост, це більше звернення до людей, я хочу, щоб ви відкрили очі і сприймали ситуацію всерйоз. Якщо немає гострої необхідності, не потрібно зараз виходити з дому, пересидиш, китайці ж сиділи, змогли. Зрозуміло, що важко дістати маски, але і без них не виходьте. Шийте їх самі, носите рукавички, окуляри, що там ще медики кажуть. Це все серйозно. Бережіть себе і один одного !!! ми справімся😘
P.S. І так, лікарню я вчинила не на п’ятий день, а на 3 добу, виходить, в суботу вночі або рано вранці неділі. У мене з математикою завжди проблеми, а деякі і до цього чіпляються

Джерело

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!