Швеція відмовилася від боротьби з коронавірусів: “Цей вірус не загрожує людям!”

Автор | 18.03.2020

Королівство Швеції – одна з небагатьох країн, яка досі не закрила авіа сполучення з Грузією, тут продовжують працювати всі освітні установи, кафе, ресторани, тренажерні зали.

Уряд не робить ніяких надзвичайних заходів в боротьбі з поширенням небезпечного вірусу. Прем’єр-міністр Стефан Лёфвен заявив, що буде введена така собі форма контролю для в’їжджаючих в країну, яка продовжить процедуру перетину кордону. Шведське Управління у справах публічного охорони здоров’я кілька днів тому видало рекомендації з тестування на коронавірус насамперед людей з важкими ознаками Covid-19, пацієнтів лікарень, медичний персонал і людей похилого віку, які перебувають у групі підвищеного ризику.

Шведські вчені стверджують, всупереч думці своїх колег з інших країн, що коронавірус … безпечний! Мовляв, серед тих, що заразилися рівень смертності всього 2 відсотка.

У Швеції число хворих перевищило позначку в 1000 чоловік. Померли троє людей, один видужав, троє у важкому стані. Останнім часом не з’являлися великого числа нових випадків зараження. І зараз тут весь бізнес продовжує функціонувати в колишньому режимі, як ні в чому не бувало.

Провідна польська спортсменка-тріатлоністка Йоанна Солтищяк в своєму пості в соцмережі запрошує на спортивні бази в цю країну. Вона ж пише, що всі громадські місця там відкриті, немає розпоряджень на роботу з дому, підприємства не закриваються, тут тільки опубліковані рекомендації тим, хто відчув себе хворим, просто залишатися вдома. Люди не повинні зберігати дистанцію між собою в громадських місцях. Більш того, відомий випадок лікаря, яка заражена вірусом і цілий тиждень продовжує … оперувати на робочому місці в лікарні.

Спортсменка пише: країна, в якій є інструкції з поведінки в самих різних ситуаціях, залишає своїм жителям право вступати в цій ситуації маючи «розв’язані руки».

Деякі медики кажуть, що страшніше небезпечного вірусу – «вірус страху», який змушує людей робити вчинки, що збільшують ситуацію. При цьому закликають розсудливо виконувати розпорядження керівництва своїх країн.

Час покаже, чи були праві влади Швеції, роблячи таким чином. На кону – життя і здоров’я мільйонів людей.

Джерело: https://haqqin.az/news/172535

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!