У МОЗ розповіли, як буде працювати карантин з 1 серпня

Автор: | 29.07.2020

За словами Степанова, найбільш м’які обмеження карантину будуть у зеленій зоні

Глава Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов розповів, як працюватиме карантин з 1 серпня. Він нагадав про розподіл країни на чотири епідеміологічні зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону.

Про це він сказав у ході брифінгу.

«Ми змінили правила щодо карантину, починаючи з 1 серпня. Ми зробили розподіл на чотири зони… У кожній з цих зон будуть різні обмеження. Найбільш м’які обмеження будуть стосуватися зеленої зони», — сказав міністр.

Він зазначив, що у зеленій зоні обовязкове виконання усіх правил карантину, які встановлені в країні — масковий режим, соціальна дистанція, використання антисептика.

«Щодо масових заходів — не більше однієї людини на 5 квадратних метрів. Також обмеження щодо відвідування кінотеатрів або театрів, тобто зали повинні заповнитися не більше, ніж на 50%. Що стосується пересування громадським транспортом, воно може відбуватися у кількості місць, які визначені у технічних характеристиках того чи іншого транспортного засобу», — сказав Степанов.

Глава МОЗ розповів і про перетин кордонів між зеленою та червоною зоною.

«У червоній зоні буде обмежено рух транспорту — міського, міжміського. Будуть встановлені відповідні пости на перетині з зеленої до червоної зони. Ми зараз робимо це на рівні територіально-адміністративних одиниць — це або місто, або район», — зазначив міністр.

Він запевнив, що МОЗ уже має чіткі критерії, як будуть визначатися зони.

«Там чотири критерії, якщо один із цих критеріїв перевищений п’ять днів поспіль, тільки в такому випадку буде зроблено перехід з більш м’якої зони до більш суворої зони. Уся ця інформація буде розміщена на ресурсах МОЗ, будуть відповідно держборди, де ви зможете подивитися у розрізі кожної області, хто до якої зони відноситься у залежності від епідситуації», — додав Степанов.

Нагадаємо, в Україні 29 липня фіксують зростання кількості випадків коронавірусу, за минулу добу виявили ще 1022 заражених.

 

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!