У МОЗ скасували рукавички і розповіли, де маски не потрібні

Автор: | 19.06.2020

Віктор Ляшко розставив всі крапки над «і» у питанні масок і рукавичок

У МОЗ розповіли, де можна ходити без захисної маски, а в яких місцях її правильне носіння обов’язкове. Крім того, у відомстві порадили замість одноразових рукавичок мити руки.

Так, на вулиці маску носити не потрібно (якщо ви одні або з сім’єю), але заходячи в приміщення, де є велике скупчення людей, її потрібно обов’язково надягати. Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко в програмі «Право на владу».

Він каже, що після введення карантину на МОЗ обрушився шквал критики через вимогу обов’язково надягати маску. Але пізніше у ВООЗ підтвердили, що маску повинні носити всі в умовах пандемії. Це правило стосується тільки місць зі скупченням людей.

«Ми не говоримо про носіння масок на вулиці. Так, на вулиці ми сьогодні можемо ходити без маски. Заходячи в громадські будівлі, ми повинні надягати маску на обличчя, яка прикриває рот і ніс», — висловився Віктор Ляшко.

А ось замість рукавичок головний санітарний лікар порекомендував часто мити руки з милом або обробляти їх антисептиком.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 19 червня, в Україні черговий «антирекорд» по коронавірусу — 921 новий випадок. 18 червня було 829 хворих за добу, а 17-го — 758.

Автор: Светлана Мащенко

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!