У Полтаві чоловік погрожує підірвати всіх: відео та фото з місця спецоперації

Автор: | 23.07.2020

У Полтаві поліція проводить спецоперацію «Грім», щоб знешкодити чоловіка з гранатою

У Полтаві черговий «терорист» погрожує працівникам поліції гранатою РГД-5. Правоохоронці проводять спецоперацію по знешкодженню чоловіка. У місцевих ЗМІ з’явилися фото і відео з місця події.

Так, у поліції повідомляють, що це автоугонщик, який не захотів здаватися поліції. А ось місцеві ЗМІ уточнюють, що ситуація набагато складніше, так як у нього в заручниках поліцейський. Пізніше інформацію про заручників підтвердив заступник глави МВС Антон Геращенко.

Спецоперацію під назвою «Грім» проводять на вулиці Остапа Вишні, територія навколо адміністративного суду оточена. З чоловіком ведуться переговори.

«Намагаючись уникнути відповідальності, чоловік чинить опір і погрожує працівникам поліції гранатою. З ним ведуть переговори», — зазначено в повідомленні поліції.

У Полтаві поліція намагається знешкодити чоловіка з гранатою (відео: YouTube/ІРТ Полтава)

У Telegram-каналі «Департамент карного розшуку» також підтвердили, що у чоловіка був заручник — працівник карного розшуку. Але потім заручника він обміняв на начальника УКР ГУНП в Полтавській області полковника поліції Віталія Шияна.

«Після переговорів, зловмисник змінив на утримуваного працівника карного розшуку начальника УКР ГУНП в Полтавській області полковника поліції Віталія Шияна, з яким поїхав на наданому згідно його вимог, транспортному засобі, у напрямку виїзду з міста», — сказано в повідомленні.

Спецоперація триває.

У Полтаві черговий "терорист" погрожує підірвати всіх: відео та фото з місця спецопераціїУ Полтаві черговий "терорист" погрожує підірвати всіх: відео та фото з місця спецоперації

У Полтаві спецоперація із заручниками та чоловіком з гранатою (фото: Департамент карного розшуку)

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!