Український лікар назвав хвороби, які ускладнюють коронавірус: лікуємо відразу кілька

Автор: | 09.07.2020

Лікар назвав захворювання, які ускладнюють лікування коронавірусу

У більшості пацієнтів, які перебувають у лікарнях з коронавірусом в середньо тяжкому і тяжкому стані, є супутні захворювання. Ці хвороби сильно ускладнюють перебіг COVID-19 у пацієнтів і підвищують ризики смертності.

На Закарпатті лікарні переповнені пацієнтами з COVID-19 і більшість хворих мають додаткові захворювання, які істотно ускладнюють лікування та одужання. Про це розповів лікар обласної клінічної лікарні Закарпатської області Богдан Гук у коментарі для телеканалу «Україна 24».

«Ми працюємо на межі переповнення лікарень. У нашій лікарні практично вільних місць немає. Всі пацієнти середнього та тяжкого ступеня тяжкості захворювання», — зазначив лікар.

Він додав, що у більшості пацієнтів є супутня патологія, яка істотно ускладнює перебіг коронавірусу.

«Наприклад, в терапії №1 з 27 пацієнтів 14 — з цукровим діабетом. Більшість пацієнтів мають супутню патологію: серцеву, неврологічну, пацієнти з інсультами. Ми стикаємося з проблемою лікування не тільки інфекційної патології, а патології соматичних захворювань. Це ускладнює перебіг хвороби та лікування, через те, що кілька патологій доводиться лікувати одночасно», — пояснив Богдан Гук.

Розділ: Без рубрики

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!