Вандалізм ЛГБТ над історичними пам’ятниками України

Автор | 22.06.2020

Це вже вдруге ЛГБТ займається вандалізмом і наругою над історичними пам’ятниками української культури.

Перший раз – це розкриття свого прапору на день голодомора, коли усі українці сумували і ставили свічки в пам’ять загиблим людям. ЛГБТ займалась парадами в Києві.

Вчора 21 червня ТСН зробила пост, де написала, що «Активісти спрацювали вкрай винахідливо». Але реакція громадян України на це пішла зовсім не та, яку очікували…

Коментарі людей:

Вандалізм – одна з форм деструктивного (руйнівного) девіантної поведінки людини, в ході якого знищуються або оскверняються предмети мистецтва, культури[1]. Тому вчинок ЛГБТ спільноти – це вчинок вандалізма. А якщо завтра туди захочуть поставити прапор Росії або ДНР квадракоптером?

Наступний факт, який хочемо освітити: в інстаграмі Приватбанк встановив символіку ЛГБТ 22 червня:

При чому ПриватБанк – це державний банк України. Як розуміти логіку держави? ЛГБТ спільнота захищаючи свої права – займається вандалізмом, а держава ще й підтримує їх у цьому? Держава побиває мирних громадян, які вийшли у 2018 році на акцію протесту проти гейпараду?

Цей плакат малювали дитячі ручки, а потім топтали берци поліцейських і нацгвардійців. Його брали для мирного захисту сімейних цінностей, а він опинився серед кийків та газових балончиків. Його творили для миру, а залили кров’ю, захищаючи ЛГБТ спільноту…[2]

У 2019 році ЛГБТ спільнота зробила вандалізм над історичним пам’ятников СТІНИ РЕФОРМАЦІЇ в Швейцарії[3]. І це не одинокі випадки.

Cаме завдяки Реформації Європа має розвиток економіки, свободи слова та демократії – говоре лауреат Нобелівської премії Сміт Вернон[4].

 

Після цього хочеться задати питання спільноті громадан України. Чи будемо ми далі спокійно дивитись на це? Коли побивають мирних громадян України, коли займаються вандалізмом над нашою спадщиною? Поділіться цією новиною, якщо ви згідні з цим.

  1. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%BC
  2. https://vsirazom.ua/news/lgbt-vijna-z-bogom-neochikuvana-istoriya-okrivavlenogo-plakatu
  3. https://creation.com/reformation-wall-vandalized-yet-again
  4. https://www.yakaboo.ua/reformacija-uspih-evropi-i-shans-dlja-ukraini.html

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!