ВВЕДЕННЯ ТОТАЛЬНОГО КАРАНТИНУ – НЕЗАКОННЕ

Автор | 05.04.2020

В цілому не заперечуючи загрози і розуміючи необхідність зважених належних заходів протидії коронавірус, я вважаю непорівнянними за наслідками, недобросовісними, нерозумними і незаконними деякі заборони, які містить постанова Кабміну про введення карантину.

Як юрист, я не можу миритися з грубими порушеннями Конституції і законів, що створюють небезпечний прецедент на майбутнє.

Тому, я подаю позов про визнання карантину незаконним. Текст позову доступний за цим посиланням: https://drive.google.com/open…

Коротко пояснюю свою позицію. Є адекватні заходи, спрямовані на відображення зовнішньої епідеміологічної загрози – їх я не заперечую. Також я не заперечую, що контактували і хворі повинні бути ізольовані від здорових. Однак, є заходи, які є незаконними і нерозумні – проти них я подаю позов.

Рішення суду за моїм позовом визнаватиме ці заходи протиправними і скасує їх. Також будуть скасовані заходи, введені місцевою владою, спираючись на незаконний карантин. Крім того, рішення суду буде підставою для людей, які постраждали від застосування незаконних заходів, вимагати в суді скасування накладених штрафів і відшкодування державою збитків і моральної шкоди.

Я заперечую наступне:

1. Карантин в Україні може бути введений тільки в відношенні особливо небезпечних хвороб. ГРЗ такою не є. Карантин може ініціювати тільки головний санітарний лікар, причому тільки в тому випадку, якщо в Україні президентом введений режим надзвичайного стану. Такого немає і не було. Надзвичайний стан може бути введено тільки при епідемії, а епідемічний поріг, встановлений МОЗ України – не менше 191 000 хворих. Значить, Кабмін порушив закон і процедуру введення карантину. Немає і не було причин вводити тотальний карантин.

2. Заборона роботи громадського транспорту є обмеженням права на свободу пересування. Таке обмеження може бути засноване тільки на законі. Постанова Кабміну не є таким законом і Кабмін не мав повноважень вводити таку заборону.

3. Заборона права на мирні зібрання (концерти, мітинги, лекції, релігійні свята) може бути введений тільки судом. Кабмін незаконно привласнив собі повноваження суду. Заборона незаконна.

4. Заборона деяких видів підприємницької діяльності (ресторани, магазини, перукарні, спортзали, коворкінг, лекторії, побутові послуги) не передбачений жодним законом України і є дискримінацією одних підприємців по відношенню до інших. Також тут присутній порушення конституційного права людини на гідний рівень життя, оскільки люди позбавлені певної їжі і можливості купити одяг і потрібні їм послуги. Це незаконно.

Кабмін допустив помилки. Він зобов’язаний їх виправити. Необхідно застосовувати розумні адекватні заходи. Кабміну і МОЗ є над чим замислитися і вони не позбавлені можливості виправити те, що напартачили. Тому своїм позовом спонукаю повернутися в правове поле.

Сумлінність, розумність і справедливість повинні бути відновлені. Докладу до цього всіх зусиль і весь свій досвід.

Пропоную всім, хто зберіг здатність думати і не став овочем-панікерів уважно прочитати позов. Чекаю ваших розумних коментарів і побажань. Всіх, хто буде гадити в коментарях неадекватними помиями, буду блокувати.

Буду вдячний за допомогу і підтримку тих, хто підтримує мій позов. Бажають сприяти – пишіть в особистих повідомленнях і / або в коментарях.

Посилання: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=858544801278299&id=115687595564027

Підписуйтесь на канал YOUTUBE "ПОЧУЄ КОЖЕН", щоб отримувати актуальні і ТІЛЬКИ ВАЖЛИВІ НОВИНИ!!!